godło

           facebook p

     jadlospislogo

 

WIARYGODNA SZKOŁA

 Wiarygodna szkoła

 

youtube

 

 Czas zajęć w szkole

 

              8.00-8.45

              8.50-9.35

             9.45-10.30

           10.40-11.25

           11.45-12.30

           12.40-13.25

           13.30-14.15

           14.20-15.05

     Uczestniczymy

 

        

     

     

     

               

 plansza-bezpieczna-plus1

ksiazki naszych marzen

 

        

              tymbark

525219
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkich
139
79
834
6085
525219
Your IP: 54.234.75.144

IV edycja Debaty Międzyszkolnej

 

IV-Debata-Miedzyszkola-DabrowaTarnowska-20-04-2016-520 kwietnia 2016 r. od godz. 9:00 na sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w  Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się pod patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego czwarta edycja Debaty Międzyszkolnej uczniów szkół podstawowych na forum gminnym. W tym roku udział wzięły trzy szkoły dąbrowska ?jedynka? i ?dwójka? oraz nasza szkoła z Lipin.

Tytuł Erudyta otrzymał uczeń naszej szkoły Kacper Kurek oraz Mistrza Debaty otrzymał Maciej Kwiatkowski.

Debata została zorganizowana we współpracy nauczycieli Bogusławy Wareckiej, Sławomira Batora, Diany Dydy i Krzysztofa Niemca. Naszych uczniów do debaty przygotowywała pani Katarzyna Leżoń-Tabor.

Celem organizowanych debat jest przygotowanie zdolnej młodzieży do wystąpień publicznych, ćwiczenie umiejętności wysławiania się w ważnych tematach oraz wdrożenie młodych ludzi do pełnienia w przyszłości ważnych funkcji samorządowych. Przy okazji jest to też zabawa dzieci w dorosłych, dzięki której uczestnicy mogą nabierać odwagi i obycia potrzebnych do świadomego rozwijania zainteresowań w tym kierunku. Im więcej światłej młodzieży, tym lepsza przyszłość małej i wielkiej ojczyzny ? jak zgodnie twierdzą organizatorzy debaty i jak podkreślił Burmistrz Miasta pan Krzysztof Kaczmarski podczas otwarcia tego spotkania.

Dyplom debata

<więcej>

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony! Zgadzasz się na wysyłanie cookies?

EU Cookie Directive Module Information