godło

           facebook p

     jadlospislogo

 

WIARYGODNA SZKOŁA

 Wiarygodna szkoła

 

youtube

 

 Czas zajęć w szkole

 

              8.00-8.45

              8.50-9.35

             9.45-10.30

           10.40-11.25

           11.45-12.30

           12.40-13.25

           13.30-14.15

           14.20-15.05

     Uczestniczymy

 

        

     

     

     

               

 plansza-bezpieczna-plus1

ksiazki naszych marzen

 

        

              tymbark

536577
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkich
112
780
4236
7846
536577
Your IP: 34.226.208.185

Andrzejkowa dyskoteka integracyjna

dyskoteka 2 20171204 1855455316Koniec listopada to czas zabaw andrzejkowych. Przedostatni dzień tego miesiąca zapisał się w naszym szkolnym kalendarzu jako szczególny. Wszystko za sprawą wyjątkowych gości, którzy  odwiedzili naszą szkołę. Mowa tu o siódmoklasistach z sąsiednich miejscowości: Szarwarku, Laskówki Chorąskiej i Żelazówki. To właśnie z nimi bawiliśmy się na czwartej dyskotece integracyjnej.  Tym razem to my byliśmy gospodarzami imprezy. Było to dla nas nie lada wyzwanie, ponieważ chcieliśmy, aby wszyscy przybyli goście czuli się w naszej szkole jak najlepiej.

        Dyskotekę uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor Agata Leżoń, która powitała wszystkich zebranych i życzyła udanej zabawy. Życzenia najwyraźniej się spełniły, ponieważ dzieci wirowały na parkiecie przez ponad dwie godziny! Uczestnicy dyskoteki mogli bawić się w rytmie najnowszych przebojów. Nie zabrakło też tradycyjnych zabaw tj. Belgijka, Kaczuszki czy Mam chusteczkę haftowaną. Z racji tego, że impreza odbyła się w przededniu imienin Andrzeja, nie obyło się także bez andrzejkowych wróżb. Kto spróbował swoich sił na parkiecie oraz dowiedział się, co może go spotkać w przyszłości, ten mógł skosztować pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców siódmoklasistów.

         Nim się spostrzegliśmy, czas dyskoteki nieubłaganie dobiegł końca. Uczniowie zmęczeni, ale z uśmiechem na ustach wracali do domów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenie.

<GALERIA>

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony! Zgadzasz się na wysyłanie cookies?

EU Cookie Directive Module Information