godło

           facebook p

     jadlospislogo

 

WIARYGODNA SZKOŁA

 Wiarygodna szkoła

 

youtube

 

 Czas zajęć w szkole

 

              8.00-8.45

              8.50-9.35

             9.45-10.30

           10.40-11.25

           11.45-12.30

           12.40-13.25

           13.30-14.15

           14.20-15.05

     Uczestniczymy

 

        

     

     

     

               

 plansza-bezpieczna-plus1

ksiazki naszych marzen

 

        

              tymbark

546534
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkich
53
318
2057
7064
546534
Your IP: 54.226.175.101

Czystsze powietrze w naszej szkole

oczyszczaczZ troski o dobro przedszkolaków, uczniów oraz pracowników naszej szkoły w ostatnim czasie został zakupiony oczyszczacz powietrza. APT ? Air Purifying Technology to wyjątkowa technologia. Zasysane powietrze, przechodząc przez strukturę kolejnych warstw filtrujących, oczyszczane jest stopniowo z większych zanieczyszczeń, pyłów zawieszonych, toksycznych gazów VOC itp. Urządzenie wyposażone jest w zestaw czterech filtrów oczyszczających powietrze: filtr wstępny PP zatrzymujący większe zanieczyszczenia tj. włosy i kurz, filtr NANO-SILVER PP usuwający bakterie i wirusy, filtr HEPA oczyszczający powietrze z pyłków kwiatowych, roztoczy, grzybów oraz innych drobnych zanieczyszczeń i alergenów. Nabyty oczyszczacz jest zaopatrzony również w generator jonów ujemnych ? jonizator powietrza (należy pamiętać, ze ich niedostatek może powodować m.in. alergię, astmę, choroby dróg oddechowych, paradontozę, złe samopoczucie i wiele innych).

Mamy nadzieję, ze zakupiony oczyszczacz sprawdzi się jak najlepiej i sprawi, ze atmosfera w naszej szkole będzie już nie tylko miła i przyjazna, ale także jak najczystsza.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony! Zgadzasz się na wysyłanie cookies?

EU Cookie Directive Module Information